photo - Biely chlebík 250g

Biely chlebík 250g


Značka Karpatská pekáreň
Dostupnosť Skladom

Charakteristika: Dobre známy a predsa jedinečný pre svoju všestrannosť. Vďaka svojej jemnej chuti je biely chlebík výborný v akejkoľvek variácii. Záleží len od Vás, pre... viac


2,80 €
Veľkosť KS
Počet

Zdielať produkt so známymi

Charakteristika:

Dobre známy a predsa jedinečný pre svoju všestrannosť. Vďaka svojej jemnej chuti je biely chlebík výborný v akejkoľvek variácii. Záleží len od Vás, pre ktorú sa rozhodnete. Obohatený o Psyllium (prášok vyrobený z indickej rastliny Plantago ovata, bohatý na vlákninu).

 

Zloženie: 

Bezlepková zmes 50,5%( kukuričný škrob, ryžová múka, koncentrát sójových bielkovín, zahusťovadlo E415, E464, cukor, psyllium, soľ, dextróza, cukrový sirup, pražená šošovica, extrakt z droždia, regulátor kyslosti E270, hroznový koncentrát, regulátor kyslosti E262, enzým), voda, olej, droždie.  Môže obsahovať stopy mlieka a vajec.

Obsah gluténu je < 5 mg/kg

 

Hmotnosť: 250g 

 

Minimálna doba trvanlivosti: 5 dní

 

Výrobky AFD sa vyznačujú ručnou výrobou bez konzervačných látok, preto je ich trvanlivosť obmedzená. Odporúčame klientom objednávajúcim tento produkt, aby využili doručenie prostredníctvom expres kuriéra, teda doručenie do 24hod. po expedovaní.