photo - Aloe - Elixír života

Aloe - Elixír života


Značka Berry En
Dostupnosť Skladom

ALOE - Elixír života    Aloe vera je podľa mnohých prameňov jednou z najdlhšie používaných liečivých rastlín v histórii ľudstva. Táto "ľalia... viac


85,00 €
Veľkosť KS
Počet

Zdielať produkt so známymi

ALOE - Elixír života 

 

Aloe vera je podľa mnohých prameňov jednou z najdlhšie používaných liečivých rastlín v histórii ľudstva. Táto "ľalia púšte" zažíva v súčasnej dobe neobvyklú renesanciu. Je považovaná za zdroj vitality, krásy a zdravia. Pre svoj nie príliš atraktívny vzhľad, ktorým pripomína kaktus, býva často podceňovaná. Pevné, silné listy s tŕňmi po stranách ukrývajú vo vnútri skutočný poklad, vodnatý gél plný vitálnych substancií. Gél je často povrchovo aplikovaný na pokožku pre upokojujúce, chladivé a hydratačné účinky. Taktiež sa nanáša pri podráždení či poranení pokožky. Po stáročia malo ľudstvo prospech z vnútorného používania gélu aloe využitím v ňom obsiahnutých jedinečných vitálnych látok.

 

Čo robí Aloe tak výnimočným?

Rôsolovitý acemannan je súčasťou jednoduchej textúry listu aloe. Je to polysacharid, resp. zložitý cukor, ktorý je hlavnou zložkou gélu. Všetky bunky v tele majú karbohydrátový obal (karbohydráty sú zlúčeniny uhlíka a kyslíka), polysacharidy sú pre ich kondíciu veľmi dôležité. Acemannan  je potrebný pre všetky bunky v tele vrátane buniek imunitného systému, pretože posilňuje ich bunkovú stenu. Takto priamo prispieva k ochrane buniek pred cudzorodými látkami, ako sú o.i. aj vírusy a baktérie. Mladý organizmus sám produkuje v tele acemannan, jeho produkcia sa však v období puberty spomaľuje. V dospelosti je treba acemannan organizmu dodávať.

 

Čo to znamená pre Vás?

Berry.En ALOE ponúka gél bohatý na látku acemannan z aloe vera v každej dávke. Prírodný kvetový med, šalviový extrakt a marhuľové pyré dodávajú unikátnu jemnú chuť. Pravidelné užívanie ALOE môže pomôcť v celkovom posilnení organizmu, napomáha detoxikácii a má vplyv na vyváženú pH hodnotu organizmu (pH vyjadruje kyslosť). Spolu s úpravou stravy s nižším obsahom rafinovaných cukrov, mäsa, mliečnych výrobkov a sýtených nápojov môžu účinné látky v Berry.En ALOE poskytnúť konzumentovi to najlepšie. 

 

Aloe Vera je vzácne a obsahuje:

  • proteíny, vitamíny (A, B1, B2, B6, cholín a v malom množstve B12, C, E, niacín a kyselinu listovú)
  • mienrálne látky ( draslík, vápnik, horčík, sodík, mangán meď, zinok, chróm, železo, a iné)
  • -aminokyseliny, polysacharid Acemannan, mastné kyseliny (protizápalové činidlá), lignín, antrachinóny, saponíny
  • analgetické, antibakteriálne, protiplesňové a virucídne účinky vďaka antrachinónu obsiahnutom v gély vnútri aloe vera
  • obsahuje 20 aminokyselín z celkového množstva 22

 

1 balenie gélu Berry.En aloe vera je ekvivalentom 150g gélu z listu rastliny aloe vera

 

Berry.En Aloe je výnorný na detoxikáciu, úpravu trávenia, peristaltik a vyprázdňovania, doplnenie dôležitých látok do tela. Napomáha aj pri redukcii váhy - spolu s diétou či športovaním. A tiež chráni hrubé črevo a konečník pred rakovinou.

 

Odporúčané dávkovanie:

1 Gel-Pack 25g za den DOPLNOK STRAVY Gél s extraktom z aloe vera a vitamínom E SK nutrition by 750 mg 12 mg - 100% RDA* 1 Gel-Pack (25g) obsahuje Aloe vera (Aloe barbadensis miller) extrakt Vitamín E

 

Zloženie:

Voda, med z kvetov, pyré z marhúl, exktrakt z aloe vera, koncentrovaný citrónový džús, šalviový extrakt, gélový základ (xantánová guma, guarová guma), vitamín E (12 mg/100% DDD), prírodná príchut.. ALOE bez konzervačných prostriedkov bez farbív bez umelých aróm bez sladidiel bez lepku bez laktózy bez sacharózy („domáci cukor“) neobsahuje žiadne prísady, ktoré obsahujú geneticky modikované organizmy (GMO) alebo sú z nich zložené alebo vyrobené z GMO Berry.En ALOE je bez nasledovných prísad: 

 

Upozornenie:

Uvedené odporúčané denné množstvo na konzumáciu nesmie byt prekročené. Výživové doplnky by sa nemali používat ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí.

 

Energetická hodnota 188 kJ / 45kcal 
Tuky 0.0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0.0 g
Sacharidy 2.0 g
z toho cukry 1.9 g
Vláknina 0.0 g 
Bielkoviny 9.0 g
Sodík 0.05 g