photo - Bjuti - Krása vyžarujúca zvnútra

Bjuti - Krása vyžarujúca zvnútra


Značka Berry En
Dostupnosť Skladom

Berry.En BJUTI™   Mladistvá pokožka, krásne vlasy a silné nechty Každý z nás chce vyzerať sviežo a atraktívne. Avšak štruktúra našej pokožky sa v... viac


80,00 €
Veľkosť KS
Počet

Zdielať produkt so známymi

Berry.En BJUTI™

 

Mladistvá pokožka, krásne vlasy a silné nechty

Každý z nás chce vyzerať sviežo a atraktívne. Avšak štruktúra našej pokožky sa v dôsledku starnutia a vplyvov okolitého prostredia mení. V tomto procese zohráva dôležitú úlohu kolagén, ktorý je významnou zložkou tkaniva, vlasov, nechtov a najmä pokožky. Keď sa koncentrácia kolagénu zníži, pokožka stráca svoju pružnosť a pevnosť. Tkanivo povoľuje a výsledkom sú záhyby a vrásky.

 

Čo robí BJUTI™ tak špeciálnym?

BJUTI™ obsahuje VERISOL®, špecifický peptid kolagénu. Pravidelný príjem VERISOL® stimuluje produkciu kolagénu v najvnútornejšie vrstve pokožky kam bežné kozmetické prípravky, ako sú krémy, nepreniknú. Intenzívne pôsobiace kolagén z Verisol® viditeľne zvyšuje vlhkosť a pružnosť pokožky a vyrovnáva vrásky. Navyše posilňuje aj vlasy a nechty. Čistý vitamín C z acerolové šťavy aj šťava z granátového jablka, malinová šťava a výťažok z bieleho čaju chráni proti voľným radikálom. Navyše obsahuje BJUTI™ aj vitamíny B, ktoré tiež prispievajú k zdraviu pokožky.

 

Čo to znamená pre Vás?

BJUTI™ nie je len jedinečným, ale aj tým najmodernejším potravinovým doplnkom. Chutný a ľahko stráviteľný gél obsahuje rôzne a vedecky overené zložky, ktoré podporujú zdravú pokožku, vlasy a nechty. Nech sa BJUTI™ stane každodennou súčasťou starostlivosti o vašu krásu.

 

Gél s kolagénovým hydrolyzátom VERISOL® a vitamínmi.

1 balenie gélu à 25 g (denná dávka) obsahuje  

Množstvo  

DDD* v %

VERISOL® kolagénny peptid

2,5 g

∆**

Vitamín C

80 mg

100 %

Niacín

16 mg

100 %

Kyselina pantoténová

6 mg

100 %

Vitamín B2

1,4 mg

100 %

Vitamín B6

1,4 mg

100 %

Vitamín B1

1,1 mg

100 %

Kyselina folová

200 µg

100 %

Biotin

50 µg

100 %

Vitamín B12

2,5 µg

100 %

 

Prísady:

Uvedené odporúčané denné množstvo na konzumáciu sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada za vyváženú a pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt nie je koncipovaný na diagnózu, ošetrovanie, liečbu alebo na prevenciu chorôb.

* % DDD = Doporučená Denná Dávka (podľa smernice EÚ)

** ∆ = nie je stanovená denná dávka

 

VERISOL® je registrovaná obchodná značka. Verisol je bioaktívny (živý) peptid. Výhodou živého peptidu je, že nielen vyživuje, ale má schopnosť molekulu informovať o jej správnom fungovaní. Verisol ovplyvňuje metabolizmus kože a ďalšie procesy zodpovedné za stratu kolagénu. Denný príjem 2,5 g Verisolu výrazne redukuje vrásky a prispieva k syntéze kolagénu v pokožke.

 

Upozornenie:

Uvedené odporúčané denné množstvo na konzumáciu nesmie byť prekročené. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí.

 

Odporučená konzumácia: 1 balenie gélu denne (25 g)

 

Berry.En BJUTI™ je bez nasledovných prísad:

bez konzervačných prostriedkov

bez farbív

bez umelých aróm

bez sladidiel

bez lepku

bez laktózy

bez sacharózy („domáci cukor“)

neobsahuje žiadne prísady, ktoré obsahujú geneticky modifikované organizmy (GMO) 

 

Energetická hodnota 101 kJ / 24kcal 
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 3.5 g
z toho cukry 3.4 g
Vláknina 0 g 
Bielkoviny 2.4 g
Sodík 0.015 g