photo - Yumi - Imunita

Yumi - Imunita


Značka Berry En
Dostupnosť Skladom

YUMI - Imunita Obsahuje 250 mg výťažku z hnedej morskej riasy (Fucus vesiculosus) pochádzajúcej z  oceánskych vôd Nórska a Kanady. Extrakt obsahuje min. 90% fucoidanu, sulfátovaného... viac


85,00 €
Veľkosť KS
Počet

Zdielať produkt so známymi

YUMI - Imunita

Obsahuje 250 mg výťažku z hnedej morskej riasy (Fucus vesiculosus) pochádzajúcej z  oceánskych vôd Nórska a Kanady. Extrakt obsahuje min. 90% fucoidanu, sulfátovaného polysacharidu. Štúdie potvrdzujú mnohé pozitívne účinky fucoidanu z tejto riasy na imunitný, tráviaci, dýchací, močovopohlavný systém. Prínosom je pri mnohých zápalových, vírusových, bakteriálnych, ako aj alergických ochoreniach. Pomoc ocenia aj ľudia s onkologickými ochoreniami. Ďalšími prírodnými vitálnymi látkami v produkte sú jód, zinok, draslík a vápnik, prvky synergicky podporujúce účinok fucoidanu. Optimum zdravia a pohody uvítajú ľudia každého veku v období chrípok, stresu, vypätia, či oslabenia organizmu z akéhokoľvek dôvodu.

 

Odporúčané dávkovanie:

1x denne preventívne, v prípade potreby viackrát denne

Využite vedomosti staré niekoľko storočí.

Obyvatelia pobrežných oblastí a ostrovov na celom svete si cenia hnedé riasy ako rastlinnú potravu z mora už stáročia a využívajú neuveriteľné bohatstvo živín na to, aby sa cítili dobre. Ich rozhodnutie zaradiť hnedé riasy do denného jedálnička dnes podporujú vedci. Medzičasom sa zverejnili stovky štúdií o potencionálnom zdravotnom výnose hnedých rias a vedci na celom svete dnes skúmajú možnosti týchto pozoruhodných morských rastlín.

 

Čo robí YUMI tak špeciálnym?

 

Hnedá riasa druhu Fucus vesiculosus, používaná spoločnosťou Berry.En, sa vyznačuje prísne kontrolovanou kvalitou z oceánskych vôd Nórska a Kanady. Každá dávka YUMI obsahuje 250 mg štandardizovaného výťažku Fucus vesiculosus s minimálne 90% podielom fucoidanu, sulfátovaným polysacharidom so zložitou štruktúrou. Ďalšími prírodnými vitálnymi látkami sú jód, zinok, draslík a vápnik. Keď chcete dosiahnuť optimum zdravia a pohody, tak by ste mali spoznať tento úžasný produkt s jeho výnimočnou kvalitou vitálnych látok.

 

Čo to znamená pre Vás?

 

Berry.En dodáva v produkte YUMI to najlepšie z hnedých rias v praktickom a chutnom balení gélu, a tak dáva každému možnosť zaradiť túto vzácnosť z oceánov  do denného jedálnička.

 

1 BALENIE = 30 ks gélov

Výživový doplnok

Gél s výťažkom z hnedých rias.

 

1 balenie gélu à 25 g (denná dávka) obsahuje

Množstvo

Výťažok z hnedých rias (výťažok z Fucus vesiculosus L.)

250 mg  Δ

Δ = nie je stanovená denná dávka

 

Zloženie: Voda, fruktóza, koncentrát z citrónovej šťavy, výťažok z hnedých rias, (Fucus vesiculosus L.) (1%), gélotvorná látka (múčka z guarových jadier, xantán), prírodná limetová aróma.

Upozornenie: Uvedené odporúčané denné množstvo na konzumáciu nesmie byť prekročené. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí.

Odporúčaná konzumácia: 1 balenie gélu denne (25 g)

 

Energetická hodnota 67 kJ / 16kcal 
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 3.9 g
z toho cukry 3.7 g
Vláknina 0 g 
Bielkoviny 0.1 g
Sodík 0.01 g