O nás

Bezlepkovo.sk vznikol ako jeden z prvých internetových obchodov s bezlepkovými produktami na Slovensku, v roku 2009. Prvotná myšlienka prišla na základe, aby mali ľudia lacnejší prístup k bezlepkovým produktom v porovnaní s kamennými obchodmi. 

Konateľka a zakladateľka si vyskúšala na vlastnej koži aké má človek pocity pri diagnostikovaní celiakie a keď nemá človek prístup k bezlepkovej strave napr. v reštauráciách a tým pádom aj dnes empaticky pristupuje ku každému klientovi a tento prístup odovzdáva aj ďaľším ktorí spolupracujú na skvalitnovaní našich služieb, ktorí okrem iného zabezpečujú aj priamu komunikáciu so zákazníkom. Ako prvé by sme chceli vyzdvihnúť, že bezlepkovo sa rozhodlo ísť cestou kvality, nie kvantity.  Preto každý jeden produkt ktorý uverejňujeme v ponuke sme vyskúšali a ochutnali najprv my, aby sme sa ubezpečili, že jeho chuť a kvalita je viac ako len marketing. 

Neustále pracujeme na rozširovaní a skvalitňovaní našich služieb, rozširovania portfólia produktov, preto sme v roku 2015 prešli veľkou zmenou web stránky, ktorá poskytuje okrem moderného a prehľadného dizajnu aj platby kartou, alebo vernostný program. Sme radi že ste si nás vybrali a tešíme sa na spoluprácu.

logo

Bezlepkovo.sk vznikol ako jeden z prvých internetových obchodov s bezlepkovými produktami na Slovensku, v roku 2009. Prvotná myšlienka prišla na základe, aby mali ľudia lacnejší prístup k bezlepkovým produktom v porovnaní s kamennými obchodmi.

Adresa

Mel Woods, s.r.o.
Gorkého 129/12
81101, Bratislava
Slovenská republika
2020 © Mel Woods, s.r.o. | prevádzkované eshop systémom Grandus od spoločnosti For Best Clients, s.r.o.